Zaproszenie na prezentacje uczelni partnerskich w ramach EPiC 2025

30 maja, 2025

Erasmus Partnership Conference baner

Politechnika Opolska serdecznie zaprasza społeczność akademicką do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – panelu prezentacji uczelni partnerskich, który odbędzie się już we wtorek, 3 czerwca 2025 roku, w ramach 14. edycji Erasmus Partnership Conference – EPiC 2025.

To doskonała okazja, by poznać uczelnie z całej Europy, zapoznać się z ich ofertą dydaktyczną, możliwościami wymiany akademickiej oraz zakresami potencjalnej współpracy naukowej. Podczas spotkania zaprezentują się m.in. uczelnie należące do sojuszu KreativEU, a także inne instytucje, z którymi Politechnika Opolska z sukcesem współpracuje w ramach programu Erasmus+.

Data: 3 czerwca 2025 (wtorek)
Godziny: 12:00–13:30 oraz 14:30–16:00
Miejsce: Budynek „Łącznik”, Aula A, ul. Mikołajczyka 16, Opole

Program prezentacji

Część I (12:00–13:30):

  1. University of Camerino, Włochy (KreativEU)
  2. Valahia University of Targoviste, Rumunia (KreativEU)
  3. Sinop University, Turcja
  4. D. A. Tsenov Academy of Economics, Bułgaria (KreativEU)

Część II (14:30–16:00):
5. Comrat State University, Mołdawia
6. Ternopil Ivan Puluj National Technical University, Ukraina (KreativEU)
7. University of Greifswald, Niemcy (KreativEU)

Dlaczego warto wziąć udział?

Prezentacje są częścią szerszego programu konferencji, której celem jest wymiana doświadczeń oraz omówienie zmian w programie Erasmus+ w ostatnich latach. EPiC 2025 to nie tylko platforma współpracy, ale również przestrzeń do nawiązywania relacji międzynarodowych i wzajemnego poznania się środowisk akademickich z różnych krajów.

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów Politechniki Opolskiej do aktywnego uczestnictwa. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do poszerzenia horyzontów i współpracy międzynarodowej!

Do zobaczenia na EPiC 2025!